Amatör Kümelerde Bir İlk Daha!

 Yaşamkentilker kulübü ve Çayyoluspor kulübü olarak Fiziksel Performans Gelişimi ve Takibi birimi kuruyoruz ve birimin başında da Gören Köse hocamız olacak.

Gören Köse hocamız Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor ve Antrenörlük Ana Bilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak görev yapmakta. Ulusal ve uluslararası akademik dergilerde yayınları bulunmakta.

Daha önce Profesyonel takımların alt yapılarında yardımcı antrenör olarak görev yapmıştır (Ankaragücü).Gören Köse hocamız aynı zamanda Türkiye'deki sayılı futsal antrenörlerin arasında yer almakta. 2 kez TFF Futsal Ligi Türkiye şampiyonluğu ve 3 kezde Türkiye 2.liği yaşamıştır. Antrenman Bilimi, Antrenman Periyodizasyonu, Performans testleri ve Çocuk Sporcuların fiziksel ve fizyolojik gelişimi konusunda eğitimler almış ve halen Doktora eğitimine devam etmektedir.

GÖREN KÖSE hocamıza hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Kulüplerimiz açısından sporcularımızın performanslarını bilimsel çalışmalar yaparak daha da ileri seviyeye taşımak istiyoruz. Başarılar diliyoruz.