Ne oldu İ. Melih GÖKÇEK Osmanlı yıkıldı mı ?

Ne oldu i. Melih gökçek Osmanlı yıkıldı mı ? 

Her zaman diyorum hiç kimse tarihini önemli kurumların isimlerini kullanıp kulüp kurmamalı bak Melih hangi duygu ile bu isimle bu kadar yatırımla bu kadar parayla bu kulübü kurdun. Tarihe böyle sahip çıkılmaz tarih böyle yaşatılmaz ecdadımıza sahalarda küfür ettirilmez. Hangi akla uydun koltuk güçlü iken yaptığını alkışlayanlar şimdi neredeler sana beddua ediyorlar başta ben.
Yazılacak çok şey var fakat yazmaya elim varmıyor çalışan hocaları artık emekliler gibi maaş alıyor hep geriden hep geriden ne oldu kaymak mı bitti. 
25 yıl Ankara'nın belediye başkanlığını yaptın saray tesislerini yaptın şimdi nerede kim kullanıyor trilyonları gömdün kim faydalanıyor. Büyük şehir belediye başkanı olduğunda Ankara sporuna ne kattın. Hangi tesisleri yaptın başkenti spor tesisi fakiri yaptın. Kendine oğullarına oyuncak aldın kullandın ne oldu halkın paralarını futbolculara yedirdin mi yıllardır paraları bu kulüplere akıttın. Osmanlı spor Buğsaş ( bakspor ) Keçiörengücü bunları kendinin formülleri ile besledin harfiyat gelirleri terminal gelirleri imar gelirleri ihale gelirleri ile besledin ne oldu şapka düştü kel göründü. Bu kulübü çalışanlarını bu hale düşüremezsin. Zaten sizlerin rengi olmaması gerekir iken halkın paralarını sadece bu kulüplere ve kendinize aktaramazsın. Yazık değil mi bu kadar yetimin garibanın şehidin öksüzün gazinin dulun çoluğun çocuğun haklarını buralara aktarmaya hangi vicdanlarınız kabul etti. Kendi cebinden harca sorun yok devletin parası ile kulüp kurma destekleme. Ankara da can çekişen çocuklar için uğraşan bu kadar amatör kulüpler var bunları destekle malzeme yardımı yaptınız o malzemeleri kimler giydi bu malzemeleri kaça yaptınız ve kimlere dağıttınız madem öyle bu paralar vardı kulüplere nakit yardım yapaydınız denetleseydiniz bunların hesabını soran yok gerçi cevabını verecek insan da yok. Ancak yandaş yalaka insanlar olur gerçeği söyleyebilecek pek insan çıkmaz. Artık i sanlar o kadar korkmuş ki aman bana bir şey olmasın diyor. Korkaklar sana olmuyor fakat bizlere oluyor bizlerde siziz hep birlikteyiz doğru yönetilmezse bu sıkıntı halka yansır onlara bir şey olmaz kanun kadar zengin olur ülkede kaos olunca ülkeyi onlar en başta terk eder sen mücadele etmek zorundasın. Ey Türk milleti çalana talana hırsıza arsıza teröriste besleyene sapığa tecavüzüyle mafya bozuntularına yalandan kabadayılara pislikten beslenenlere izin verme ve besleme bunları deşifre et ve imha et. Bu ülkenin bir kuruşunu hesabını sor o kuruş bu halkın yandaş değil vatandaş olun hakkımızı yedirmeyelim. Kim yanlış yapıyorsa dur diyelim sadece benim partim benim takımım değil hepimizin haklarını hukuklarını adaletini dağıtan ve dağıtmak zorunda olanları destekleyelim. Menfaatleri uğruna çıkarları doğrultusunda iş yapanlara hesap soralım. 
Ne oldu aziz Başķan Fenerbahçe şampiyon Fenerbahçe nasıl talan edilmiş herkes aziz yıldırım cebinden veriyor sanıyordu meğerse cebine indiriyor bir kişinin batırdığı pisliği milyonlarca sevenler temizlemeye çalışıyor. Bir çok kulüp aynı durumda değişen yok bir kişi çalar binlerce kişi borç öder. 
Yazıklar olsun haram zıkkım olsun bedenlerinizden çıksın. Terbiyesizler yıllardır söylüyorum öyle döneme geldik ki hırsızlar şerefsizler sapıklar katiller teröristler bu ülkede beyefendi oldular kurban olun. Beyefendi kelimesi anlamını yitirdi. Anlamsızlar yok olsun. Çekin pis ellerinizi güzel değerli ülkemizden.

 

 

SAYGILARIMLA

RECEP SALİH İLKER 
YAŞAMKENTİLKERSPOR KULÜBÜ
ADALETSPOR KULÜBÜ 
BAŞKANI