ALTINORDU A.Ş KULÜBÜNDE DOĞRULAR VE YANLIŞLAR

SEYİT MEHMET ÖZKAN İLE PARLAYAN KULÜP ALTINORDU. SEYİT MEHMET ÖZKAN KİMDİR. 1955 DOĞUMLU ODTÜ MEZUNU DEMİR TÜCCARI ÜLKEMİZİN DEĞERLİ İŞ ADAMLARINDANDIR. DETAYLARINI SOSYAL MEDYALARDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.


NİYE BU KONUYU ELE ALDIM. KENDİ SEKTÖRÜNDE TANINAN BİR İŞADAMI İKEN SEVDALI OLDUĞU SPORA İLGİSİNİ VERİRKEN 34 YILLIK EVLİLİĞİNİ EŞİNE KUMA GETİREREK HAYATINA AYRI BİR RENK KATTI. ALLAH'IN HİKMETİ ÇOCUKLARI OLMAZKEN GİRDİĞİ BUCASPOR MACERASI İLE AYRI AŞKINI BULUYOR VE FUTBOLLA İKİNCİ EVLİLİĞİNİ YAPIYOR VE BİR ANDA YÜZLERCE ÇOCUĞU OLUYOR. İŞ SEKTÖRÜNDE METALLERLE UĞRAŞIRKEN EĞDİĞİ BÜKDÜĞÜ DEMİRLERDEN KEYİF ALMAYIP ÇOCUKLARIMIZIN EĞMEDEN BÜKMEDEN YETİŞMESİ İÇİN MÜCADELE VERİYOR. BUCASPORDA İSTEDİĞİNİ BULAMAYINCA HAYALLERİNE ORTAK BULAMAYINCA BUCASPORDAN AYRILIP YENİ BİR İLİŞKİYE ALTINORDU AŞKI İLE TANIŞIP İZDİVACA GİRİYOR. ARTIK PLANLARINI HAYATA GEÇİRECEK ŞARTLAR OLUŞTURUP YAPTIKLARI ASLINDA BÜYÜK CAMİALARIN ŞEHİR TAKIMLARININ YILLARDIR YAPMASI GEREKENLER İDİ. TESİSLER İLE BAŞLAYAN SERÜVEN ALTYAPIYA VERDİĞİ ÖNEM ÇOCUKLARIMIZA VERDİĞİ İMKANLAR BİRÇOK YERDE DUYULMAYA TAKDİR GÖRMEYE ALKIŞLANMAYA HATTA KISKANILMAYA BAŞLIYOR. SEYİT BEY DURMUYOR YAPTIĞI HER ADIM HER SÖYLEMİ ÇOĞU TARAFINDAN TAKDİRLE KARŞILANIYOR. EKİBİNE VERDİĞİ İMKANLAR ÇALIŞANLARIN GEÇİNME KAYGISINI UNUTTURUYOR. SADECE HERKESİN BAŞARILI OLMAZ İSE BU İMKANLARA DEVAM EDEMEYECEĞİ İÇİN HERKES KENDİ İŞİ GİBİ ÇALIŞIYOR. HERKESE ALTINORDU SEVDASINI AŞILIYOR. BUNU YURTDIŞINDA DA DUYULMASINI SAĞLIYOR. HERŞEY ÇOK GÜZEL ALKIŞLAR YALAKALIKLAR PEŞİ SIRA GELİYOR. FAKAT BU TÜR İNSANLAR KİMİN SAMİMİ KİMİN YALAKA OLDUĞUNU BİLİRLER. BU İNSANLARLA ÇALIŞMAK BİLGİ İSTER SEVGİ İSTER ÇALIŞMAK İSTER V.B. YOKSA KENDİNE YOL İSTER. KENDİNE LAKAP TAKMIŞ BUNUNLA GURUR DUYUYOR HERKES İLE FIRSAT BULDU MU SOHBET EDER. 
EEEEEEE BU KADAR ÖVGÜ NİYE DİYEBİLİRSİNİZ YADA KABA TABİR KULLANABİRSİNİZ. ÖNEMLİ OLAN BURDAKİ BU KADAR GÜZELLİK İÇINDE DOĞRU ELEŞTİRİP DOĞRU YÖNLENDİRMEKTİR. GÖRÜPTE YAZMADIĞIM BİR ÇOK KONU VAR REKLAMA İHTİYACI YOK. BURADAN KÜÇÜK FAKAT BENİM İÇİN BÜYÜK ELEŞTİRİM OLACAK. O YÜZDEN KRAL ÇIPLAK DİYORUM SAYIN SEYİT MEHMET ÖZKAN......
ALTYAPIYA ALDIĞI VE GERÇEKTENDE HER ŞEYİ İLE DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR KULÜP HAYRAN KALMAMAK MÜMKÜN DEĞİL. BENİM İSE ÜZÜLDÜĞÜM VE ÇOCUKLARIMIZ ADINA KAYGILANDIĞIM DURUM EĞİTİM HAYATLARI. BİR ÇOK SÖYLEMİNDE BU BİR MESLEK VE HAYATLARINI BİR DİSİPLİN İÇİNDE YAŞAMALARIDIR. FAKAT BU KADAR ÇOCUĞUMUZ HAYALLERİNE ULAŞAMIYACAK ERTELEMEK ZORUNDA KALDIKLARI YADA BIRAKTIKLARI EĞİTİM HAYATLARI NE OLACAK. HELEKİ ÜLKEMİZDE TÜRKİYE DERCESİ YAPAN ÜSTÜN ZEKALI GENÇLİĞİMİZİN İŞSİZ KALDIĞI BU DÖNEMDE BU ÇOCUKLARIMIZ GARSONLUK KOMİLİK AHÇILIK BULAŞIKÇILIK MOTOR USTASI TESİSATÇI ELEKTİRİKÇİ VE BAŞKA MESLEKLER Mİ YAPACAKLAR. FUTBOLDAN BAŞKA HAYALLERİ OLMAYAN BU ÇOCUKLARIMIZ ALLAH KORUSUN SAKATLANDIĞINDA SOSYAL GÜVENCESİ KİM OLACAK HAYATLARI İLE KUMAR OYNAMAK NE KADAR DOĞRUDUR. İYİ SPORCU OLABİLİRLER FAKAT BİZDEKİ SPOR YAŞANTISI BELİRLİ BİR YAŞA KADAR BUNDAN SONRA YAŞAMINI NASIL DEVAM EDECEKLER. HAYATLARI HEP KAMPLARDA GEÇEN KARMA EĞİTİMDE OLMAYAN GENÇLER KIZLAR HAYATINA GİRDİMİ NE YAPACAKLAR. BU KADAR DİSİPLİ HAYAT ONLARI NE KADAR MUTLU OLACAK SADECE SEVDA FUTBOL OLMAMALI İLERİDE BABA OLACAKLAR HAYATLARI DÖRT DUVARDA VE SAHADA OLURLARSA DÜZ DUVARA TIRMANIRLAR FARKINDA OLMADAN EKSİK YANLARI KALIR BUNLARDA KALICI RAHATSIZLIK VEREBİLİR. SPORUMUZU EĞİTİMDEN TAVİZ VERMEDEN FORMÜLLER GELISTIRMELIYIZ.AVRUPADA OKUMAYAN SPORCU VAR MI ?
SAYIN BAŞKANIM BAŞARI EĞİTİM İLE TAÇLANIR. BİR KEZ DAHA SÖYLÜYORUM BİR ÇOK KONUDA HAKLI OLABİLİRSİNİZ FAKAT YİNE SÖYLÜYORUM KRAL ÇIPLAKKKKKKKKKKK.

SAYGILARIMLA

RECEP SALİH İLKER
YAŞAMKENTİLKERSPOR KULÜBÜ