ŞAŞIRMAMAK MÜMKÜN MÜ ?

AASKF 2. Cİ AMATÖR KÜME 2. Cİ U19 VE U16 MÜSABAKALARINA KATILACAK TAKIMLARIN KURALARI ÇEKİLİŞİ YAPTI. GURUPLARI İNCELEDİĞİMDE GÖZLERİME İNANAMADIM.

SEVİNSEM Mİ ÜZÜLSEM Mİ BİLEMEDİM. 2. Çİ AMATÖR LİGİ 4 GURUPTA CUMHURBAŞKANLIĞI SPOR KULÜBÜ YER ALMAKTA.

CUMHURBAŞKANLIĞI KURUMU BU ÜLKENİN EN BÜYÜK MAKAMI VE ÜLKEMİZİN EN SAYGIN KURUMUDUR. BÖYLE HASSAS BİR KURUMUM SAYIN KELİMESİ İLE BAŞLAYAN CÜMLELERİN ARDINDAN HİTAP EDİLEREK HATTA BU KURUMA VE TEMSİL EDEN LİDERE HAKARETİN HAPİS CEZASI İLE YARGILANMASI SÖZ KONUSU İKEN AMATÖR KÜMEDE TEMSİL EDİLMESİ BANA GÖRE MANİDAR. HANGİ HAKEM ETKİ ALTINDA KALMAYACAK HANGİ KULÜP ETKİ ALTINDA KALMIYACAK HANGİ TEKNİK ADAM VE SPORCU ETKİ ALTINDA KALMIYACAK HANGİ SPOR CAMİASININ KURULLARI ETKİ ALTINDA KALMIYACAK TFF NASIL ETKİ ALTINDA KALMIYACAK MERAK EDİYORUM. BİZİM ÜLKEDE SPORDA ŞİDDETİN ÖNÜNE GEÇEMEZKEN BU KURUMUN KARŞISINDA OLABİLECEK ŞİDDET KÜFÜRLER HAKARETLER NASIL İÇİMİZE SİNDİRECEĞİZ. ÜLKEMİZ İÇİN KUTSAL MAKAMA GELEBİLECEK HAKARETLER NASIL AFFEDİLECEK YADA NASIL DİSİPLİN CEZASI VERİLECEK. ( HERHALDE KÜFÜR EDEN BİR YIL HAPİS CEZASI TEKME ATAN 3 YIL HAPİS CEZASI ALACAK İTİRAZ HALİNDE KULÜPLER KAPATMA CEZASI MI ALACAK ) ARTIK BU HASSAS KONULARDAN UZAK DURALIM OSMANLI DEVLETİ BİZİM ATALARIMIZIN UZUN SÜRE DÜNYAYA HÜKMETMİŞ BÜYÜK BİR DEVLETTİ HATTA DÜNYANIN EN BÜYÜK DEVLETİYDİ. FAKAT BİR KİŞİNİN GÜZELİM ANKARASPORU SADECE SİYASETEN OSMANLISPOR YAPMASI ALKIŞ ALDI. FAKAT LİGLERDE YEDİĞİ KÜFÜRLER NEREYE GİDİYOR. KURUMLARIN SAYGINLIĞINA KİMSE HAKARET EDEMEZ.ETTİREMEZ. BU KADAR HASSAS DÖNEMDE BU OLAYLAR TEPKİ ÇEKER.
HER ZAMAN DİYORUM VE DİYECEĞİM. SPORDA SANATTA SİYASET OLMAZ OLMAMALI. FAKAT AKILLU İNSANLAR HER ŞEYİNİ SİYASETE SOKMAK ISTIYOR.

Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı, Göksel Gümüşdağ:

"Herhangi bir devlet kurumundan sponsorluk alma ihtimalimiz sıfırın altında sıfırdır.” demişler...

Şimdi Başakşehir Futbol Kulübünün bazı sponsorlarına bakalım;