SÖZÜM ONA BÜYÜKLER

BU YAZIYI DAHA ÖNCE YAZMALIYDIM. HEP İÇİMİ KEMİRDİ. GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI VE AASKF BAŞKANLIĞI BÜNYESİNDE KULÜPLERİMİZE AYRIM YAPILMAYARAK MALZEME YARDIMI YAPTILAR.

ATATÜRK SPOR SALONUNDA MALZEME DAĞITIMI SEMBOLİK YAPILACAKTI. BAKAN GENEL MÜDÜRLER İL MÜDÜRÜ YETKILILER KULÜP BAŞKANLARI VE TEMSİLCİLERİ VARDI. BURAYA KADAR GÜZEL.

SAHNEYE SÖZÜM ONA ANKARA'NIN BÜYÜK KULÜPLERİ ANKARAGÜCÜ OSMANLISPOR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜPLERİMİZE MALZEME YARDIMI YAPILIYOR SÖZÜM ONA HERKES ALKIŞLIYOR. SÖZÜM ONA BU BÜYÜKLER MALZEMELERİ ALIP GÖĞSÜNDE GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞIN LOGOSU DİĞER GÖĞSÜNDE AASKF LOGOSU VAR BU BÜYÜKLER MALZEMELERİ ALIP SPORCULARINA GİYDİRİYORLAR. BE KARDEŞİM MADEM BÜYÜKSÜNÜZ O MALZEMELERE İHTİYACINIZ MI VAR SENİN GÖĞSÜNDE KENDİ ARMAN OLMASI GEREKMİYORMU O ARMAYI TAŞIMAK SİZLERE İTİBAR KAZANDIRMIYORMU. SİZLER AMATÖRLERİ DESTEKLEMENİZ GEREKİRKEN MALZEME YARDIMI VE BİRÇOK YARDIM YAPMANIZ GEREKİRKEN UTANMADAN BU AMATÖRLERİN HAKLARINI ALIYOR ONLARIN EMEKLERINE GÖZ DİKİYORSUNUZ. ANKARADAKİ ETKİLİ SAHALARI AKADEMİ LİGLERİ İÇİN PARSELLİYORSUNUZ KENDİ TESİSLERİNİZDE NİYE OYNAMIYORSUNUZ SAHA YAPACAK PARALARINIZ MI YOK YABANCILARA NE VERDİĞİNİZ BELLİ DEĞİL KULÜPLERİ BORÇ BATAĞINA SÜRÜKLEYİN SONRA DEVLET SİZLERİ AFFETSİN. ALLAH AFFETMEZ BEN HAKKIMI HELAL ETMEM. 
BÜYÜK KÜLÜPLER KISA ORTA UZUN VADEDE PLANLAR YAPARLARKEN BU KÜLÜPTEKİLER NE YAPARLAR. HERKES NE YAPTIĞINI BİLİYOR İŞLERİNE VE GÜÇLERİNE GELMİYOR. YALAKALIK YAPARLAR VE ARKADAN KÜFÜRLER YAĞDIRIRLAR. SONRA BEN BUNU YAPTIM BUNU DEDİM DERLER. CANI YANMAZSA YANLIŞLARI GÖRMEZLER BİRDE YALAKALIKLARDA SINIR TANIMAZLAR. BİRAZ KARAKTER BİRAZ VİCDAN DİYORUM.

SAYGILARIMLA 
RECEP SALIH İLKER 
YAŞAMKENTİLKERSPOR KULÜBÜ