TRT VE TFF NE YAPAR?

DEĞERLİ SPOR ADAMLARI GEÇTİĞİMİZ HAFTA İZMİR KUŞADASI'NDA U16 MİLLİ TAKIMLARIN KATILDIKLARI EGE CUP TURNUVASI VARDI.

 

BENDE BİZDEN YETİŞEN VE ALTINORDU A. Ş. OYUNCUSU OLAN SARPER ÇAĞLAR'I İZLEMEYE GİTTİM. BAKILDIĞINDA ALTINORDU A. Ş. 'NİN ORGANİZE ETTİĞİ BİR ULUSLARARASI TURNUVA İDİ. BİR ÜLKENİN TRT Sİ TFF Sİ OLACAK GELECEĞİN YILDIZLARI İNGİLTERE RUSYA İSPANYA GİBİ FUTBOLUN BACASIZ FABRİKALARI BURADA TURNUVA YAPACAK BU KADAR TESİSLER YETKİNDE OLACAK TELEVİZYONDA ABUK SUBUK PROGRAMLAR OLACAK GELECEĞİN MİLLİ TAKIMLARINDA YER ALACAK ÇOCUKLARIMIZ TELEVİZYONDA CANLI YAYINLANMAYACAK. FİNAL MAÇLARI GÜZELİM STADLARDA YAPILMAYACAK VADANDAŞIN HABERİ OLMAYACAK VE MAALESEF BU KADAR EMEK VERENLER HABER NİTELİĞİ OLMAYACAK. 

FAKAT YALAKALIKLAR BENCİLLİKLER ALKIŞ ALACAK. TOLUNAY KAFKAS YILLAR ÖNCE GENÇLİK GELİŞİM SORUMLUSU OLARAK GÖREVLENDİRİLDİ. SÖZÜM ONA GENÇLİK GELİŞİMİ İÇİN PROJELER YAPACAKTI ( SANKİ UMRUNDA İDİ ) TRABZONSPORUN SICAK TEKLİFİ GENÇLİĞİ GELİŞİMİ BIRAKTI. NE HİKMETSE BU ADAMLARDAN BAŞKA BU GÖREVLERİ YAPACAK İNSANLAR YOK. 
EGO O KADAR YÜKSEK Kİ ÖDÜL TÖRENİNDE SAHAYA BİR GİRİŞİ VAR ANLATAMAM KAYITLAR VAR İSE BAKILSIN. KASILMAKTAN EGO DAN ÖRNEKLER DİYEBİLİRİZ. FEDERASYONDAN YETKİLİ GİBİ GÖZÜKENLER HOCALAR VARDI. TÜM ÖDÜLLERİ TOLUNAY KAFKAS VERDİ. SADECE GÜCÜN ESERİNİ BİRKEZ DAHA GÖSTERDİ. BİRİNCİLİK KUPASINI VE MADALYALARINI SEYİT MEHMET ÖZKAN İLE BİRLİKTE VERDİ. BU TURNUVA ORADA OLMAZSA ONU BİLE VERDİRMEZDİ. EKİP OLMAK YANINDAKİLERİ ÖDÜLLENDİRMEK DEĞER VERMEKTİR. ÖDÜLLER BİTTİ TOLUNAY KAFKAS GİTTİ. TÜRK FUTBOLU ÇAĞ ATLADI. BANA GÖRE TRT VE TFF KAYBETTİ SEYİT MEHMET ÒZKAN KAZANDI. TEBRİK EDİYORUM SEYİT MEHMET ÖZKAN VE ALTINORDU A.Ş ÇALIŞANLARI

SAYGILARIMLA

RECEP SALİH İLKER 
YAŞAMKENTİLKERSPOR KULÜBÜ BAŞKANI