UCUZ SİYASET ARTIK SUSMAYACAĞIM!

BİZLERİN OYLARI İLE GÖREVLERE TALİP OLAN SİYASİLER O MAKAMLARA GELENE KADAR ÖNÜNE GELENE VAADLER VERİRLER. ÇÜNKÜ YALANIN SERMAYESİ YOKTUR. 

 SEÇİLENE KADAR HARCADIĞI SERMAYELERİ FAZLASINI ACIMASIZCA GERİ KOYAR. VARLIĞI OLMAYAN BİLİNMEYEN ZENGİNLİĞE ULAŞIRLAR. BİLMEZLER Kİ SEKSEN MİLYONUN HAKLARI VAR. 

BİZLER ÜLKEMİZE SEVDALI BAYRAĞINA SEVDALI MARŞIMIZA SEVDALI ÇOCUKLARIMIZA SEVDALI SPORA SEVDALI KİŞİLER OLARAK MÜCADELE VERECEĞİZ. GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ. KARŞILIĞINDA YOKLARI ALACAĞIZ. 
YEREL YÖNETİMLER NELER YAPAR. VAAT VERİR. RANTA BAKAR. OLMAZI OLDURUR OLMASI GEREKENİ ENGELLER.
NASIL MI HER SEMTİN SOSYAL ALANLARI VARDIR. BU ALANLAR BÖLGEDE YAŞAYAN İNSANLAR FAYDALANSIN DİYE DERNEKLER SPOR KULÜPLERİMİZ BU ALANLARDA GÜZEL FAYDALANSINLAR DİYE. OLUR MU BU ALANLAR RANTA HİZMET ETMELİ PARK ALANLARI RESTORANLAR KAFELER V.B TESİSLER OLUR BUNLAR YANDAŞLARA MAFYALARA YADA PAYDAŞLARA PEŞKEŞ ÇEKİLİR. PARKLARA İMARA AYKIRI BİNALAR YAPIMINA İZİN VERİLİR PARK ALANLARI İŞGAL EDİLİR. KÜÇÜK İNSANLAR SAHTEKARLIĞI MENFAATLERİ UĞRUNA SESSİZ KALIR YADA ORTAK OLUR. BİRİLERİ RANT ELDE EDERKEN ASIL SAHİBİ OLAN VATANDAŞLAR ANCAK ŞAŞKIN BAKARAK İZLERLER HESAP SORMAZLAR SORGULAMAZLAR SADECE DEDİKODU YAPARLAR. GERÇİ KİMİ KİME ŞİKAYET EDECEKSİN. SEÇİMLERDE BELEDİYE BAŞKANLARI YARDIMCILARI HALKA HİZMET DEĞİL KENDİLERİNE NASIL MENFAAT TEMİN EDERLER ONA BAKARLAR NE HİKMETSE BİRDE SANKİ BİZLERDEN ÇOK BÜYÜKMÜŞ GİBİ TEPEDEN BAKARLAR. SANIRLAR Kİ HİÇ HESAP VERMEYECEKLER. UNUTMAYIN Kİ ALLAH'IN ADALETİNDEN KAÇAMAYACAKSINIZ. BEN ŞAHSIM ADINA HESABIMI SANDIKTA HAKLARIMI HEM BU DÜNYADA HEMDE AHİRETTE HESAP SORACAĞIM. SAHTEKARLARIN BEYEFENDİ OLDUĞU BU TOPLUMDA TERÖRİSTLERİN HIRSIZLARIN AHLAKSIZLARIN KATİLLERİN MAFYALARIN İTİBAR GÖRDÜĞÜ BU DÖNEMDE HALKINI KUCAKLAMAYAN ONLARI SADECE SANDIKTA HATIRLAYAN SONRADA UNUTAN SÖZÜM ONA HİZMET ADAMLARINA SESLENİYORUM BİR GÜN BU HİZMETLERE SİZLERİN ÇOCUKLARI TORUNLARIN DA İHTİYACI OLACAKTIR. VİCDANLARINIZ VARSA SOSYAL ALANLARI RANTA DEĞİL HİZMETE AÇIN YANDAŞA PEŞKEŞ DEĞİL EHİL ELLERE TESLİM EDİN. SÖZÜM ONA PARKLARA ÇİVİ ÇAKTIRMAYANLAR ÇANKAYA DA TÜM PARK ALANLARI KİME NİYE NE ŞEKİLDE VERİLDİ. İHALELER NASIL YAPILDI SÖZLERİNİ YERİNE GETİREMEYENLERE NE GİBİ UYGULAMALAR YAPILDI. AYRICA İŞLETMEYİ ALANLAR NASIL OLUYOR DA BAŞKALARINA KİRAYA VEREBİLİYORLAR. BUNLARI DENETLEYEN YOK MU? YOKSA ÇIKAR MI VAR 
BUNDAN SONRA YANLIŞ OLANLARI VE DOĞRU OLANLARI PAYLAŞACAĞIM YANLIŞLAR DOĞRU OLANA KADAR ÇOCUKLARIMIZIN OYUN ALANLARINI KORUYABİLMEK İÇİN YAZMAYA VE KAMUOYU OLUŞTURMAYA DEVAM EDECEĞİM. 
BU ÜLKE RANTIN ESİRİ OLMAYACAK EHLİ İNSANLARIN GÖREV ALACAKLARI BU ÜLKE İÇİN ÇALIŞACAK İNSANLARIN İNSANLIK UĞRUNA MÜCADELE EDECEK GELECEĞİ İÇİN ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEK KİŞİLERİN GÖREVLERE TALİP OLMALARINI ARZU EDİYORUM. 
BEN ŞAHSIM ADINA GENÇLİK İÇİN ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM. ÇOCUKLARIMIZ İÇİN HİZMETKÂR OLACAĞIM. ZAMANI GELDİĞİNDE O MAKAMLARDA HİZMET ETMEK İÇİN MÜCADELEDEN VAZGEÇMEYECEĞİM.

SAYGILARIMLA

RECEP SALİH İLKER 
YAŞAMKENTİLKERSPOR KULÜBÜ BAŞKANI