2024 Geleceğin Yıldızları Çayyolu'nda Buluştu

"2024 Geleceğin Yıldızları Futbol Turnuvası" olarak adlandırılan  Ankara futboluna büyük emek vermiş Mehmet Dilber adına bu yıl 4.sü düzenlenen futbol şöleni Çayyoluspor ve Yaşamkent İlker Spor'un ev sahipliğinde yapıldı.

Türkiye'nin en iyi 48 futbolcusundan oluşan TÜFAD karması 4 takımın yanı sıra, Gençlerbirliği, MKE Ankaragücü, Osmanlıspor, Konyaspor, Hacettepespor, Bugsaşspor'un katılımıyla gerçekleşen turnuva renkli görüntülere sahne oldu. Çocukların kardeşliğini pekiştirmek, yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlamak için düzenlenen turnuvada, her takımın birbiriyle maç yapma şansı buldu ve geleceğin yıldızları tüm hünerlerini Ankaralı futbolseverler için sergiledi.

Yaşamkent İlker Spor Başkanı Recep Salih İlker, " 2 gün boyunca süren turnuvaya ilgi büyüktü, bu bizi mutlu etti. Türkiye'nin en iyi 2006 doğumlu futbolcularını burada ağırlamak keyifliydi. Çocuklarımız dostluk çerçevesinde yeteneklerini sergileme ve birçok takımla maç yapma fırsatı buldular. Bize düşen onlara kendilerini gösterecekleri alanlar yaratmak ve daha ileriye taşımak adına çalışmalar yapmak. Mehmet Dilber adına düzenlediğimiz ve geleceğin yıldızlarını ağırladığımız bu turnuvada bize destek olan başta TÜFAD olmak üzere herkese teşekkür ederim. Umarım önümüzdeki sene daha da üzerine katarak yine güzel bir organizasyon gerçekleştiririz" dedi. Ankaralı futbolseverlerin büyük ilgi gösterdiği turnuva TÜFAD Genel Başkan Yardımcısı Hüdai Doğu'nun kapanış konuşmasının ardından kupa töreni ile sona erdi.

TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber turnuva sonunda çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirerek onlara madalyalarını verdi. Turnuvanın fotoğraflarını; Facebook'tan 2024 Geleceğin Yıldızları sayfasından bulabilirsiniz.